Agnija Šmite. Integrālā drosmes trenere.

Es jūtos patiesi laimīga un pateicīga, jo varu darīt darbu, kurā mana dvēsele gavilē un dzied. Es ticu, ka mēs katrs esam unikālas, brīnišķīgas personības ar saviem sapņiem, savām vērtībām un saviem izaicinājumiem, ar kuriem saskaramies. Mans aicinājums ir būt par atbalstu cilvēkiem ceļā, palīdzēt viņiem labāk iepazīt sevi un augt gan personīgi, gan profesionāli, lai varētu aizvien pilnasinīgāk un kvalitatīvāk piedzīvot katrs savu dzīvi.

Mana viena no būtiskajām profesionālajām kvalitātēm ir, ka savās zināšanās apvienoju gan vairāk kā 20 gadus praktisko pieredzi biznesa vadībā, gan arī apgūtās dziļās zināšanas pasaules labākajā Integrālajā koučinga skolā Kanādā un pašizaugsmē. Šīs zināšanas palīdz viegli izprast biznesa vidi un strādāt ar dažādu nozaru uzņēmumu darbiniekiem profesionāli, kā arī iedziļināties katrā cilvēkā kā unikālā personībā un atbalstīt viņa personīgo izaugsmi caur integrālo pieeju.

Ugunsskola

Mana biznesa darba pieredze ir bijusi augstākā līmeņa vadībā nozares vadošajos uzņēmumos, kur esmu vadījusi mārketinga un biznesa attīstības struktūrvienības farmācijas, pārtikas un mazumtirdzniecības nozarēs. Mana pieredze un zināšanas ir iegūtas Latvijā un starptautiskajos tirgos Baltijā, Skandināvijā, kā arī Krievijā, Gruzijā, Armēnijā un Baltkrievijā.

Pēc izglītības esmu sertificēta profesionālā Integrālā personības izaugsmes trenere un aktīvi praktizēju, strādājot ar klientiem individuāli un grupās. Esmu nepārtrauktā sevis pilnveidošanas ceļā, attīstot sevi un papildinot zināšanas gan individuāli, gan iesaistoties vairākās kopienās. Mana empātija izprast un saskatīt unikalitāti katrā personībā, atvērtā, pozitīvā attieksme un orientēšanās uz attīstību ir lieliski palīgi darbā ar cilvēkiem.

Profesionālajā izglītībā esmu ieguvusi Biznesa administrācijas maģistra (MBA) grādu Rīgas Biznesa skolā. Šī vadības apmācību programma ir izstrādāta sadarbībā ar Bufalo Universitāti (ASV) un Otavas Universitāti (Kanāda). Esmu arī absolvējusi Latvijas Medicīnas Akadēmiju un ieguvusi Medicīnas ārsta maģistra grādu.

Mana pieredze:

Mana pieredze

Esmu arī brīvprātīgā drosmes trenere MOT programmā “Par stipru jaunatni”, kas ir dzīves prasmju apmācības programma vidusskolēniem. Esmu iedvesmota, ka varu dot savu ieguldījumu spēcīgas jaunatnes attīstībā. MOT pamatvērtības — drosme dzīvot, drosme rūpēties un drosme pateikt nē — dziļi rezonē ar manām vērtībām un attieksmi pret dzīvi.

Mans iedvesmas avots un iekšējais spēks ir mana stiprā ģimene. Esmu pateicīga par savas ģimenes spēcīgajām saknēm, gaišumu, atbalstu un beznosacījumu mīlestību, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē.

Mani partneri un domu biedri: