Iepazīsimies! Esmu Agnija Šmite. Drosmes trenere. Integrālais biznesa un personīgās izaugsmes koučs.

Es jūtos patiesi laimīga un pateicīga, jo ikdienā daru darbu, kas ir mana sirds lieta. Es palīdzu cilvēkiem un uzņēmuma komandām meklēt risinājumus dažādām situācijām, iegūt drosmi un kļūt iekšēji spēcīgākiem un apzinātākiem, lai katrs varētu sasniegt savus mērķus un ieceres. Es palīdzu tad, kad pa vecam vairs nevar vai negrib, bet kā nokļūt tur, kur vēlas, vēl nezina vai neizdodās. Biznesa vidē, personīgajā izaugsmē un savstarpējās attiecībās.

Savā darbā es izmantoju vairāk kā 20 gados iegūtās praktiskās un akadēmiskās zināšanas biznesa attīstībā un komandu vadībā, strādājot augstākajā vadībā līderuzņēmumos dažādās nozarēs, tās apvienojot ar Integrālo (visaptverošo, iekļaujošo) koučingu, kas profesionālajā līmenī apgūts vienā no pasaules labākajām Integrālajām koučinga skolām Kanādā. Šīs zināšanas palīdz viegli izprast biznesa vidi un strādāt ar dažādu nozaru uzņēmumu vadītājiem un darbiniekiem profesionāli, kā arī iedziļināties katrā cilvēkā kā unikālā personībā un atbalstīt viņa personīgo izaugsmi, izmantojot integrālo pieeju.

Ugunsskola

Mana biznesa darba pieredze ir bijusi augstākā līmeņa vadībā nozares vadošajos uzņēmumos, kur esmu vadījusi mārketinga un biznesa attīstības struktūrvienības farmācijas, pārtikas un mazumtirdzniecības nozarēs. Mana pieredze un zināšanas ir iegūtas Latvijā un starptautiskajos tirgos Baltijā, Skandināvijā, kā arī Krievijā, Gruzijā, Armēnijā un Baltkrievijā.

Esmu sertificēts profesionālais Integrālais koučs un aktīvi praktizēju, strādājot ar klientiem individuāli un grupās. Padziļināti esmu apguvusi tēmu par drosmes attīstību, kā arī par veselīgu, integrālu savstarpējo attiecību veidošanu. Esmu nepārtrauktā sevis pilnveidošanas ceļā, attīstot sevi un papildinot zināšanas gan individuāli, gan iesaistoties vairākās kopienās. Mana empātija izprast un saskatīt unikalitāti katrā personībā, atvērtā, pozitīvā attieksme un orientēšanās uz attīstību ir lieliski palīgi darbā ar cilvēkiem.

Profesionālajā biznesa izglītībā esmu ieguvusi Biznesa administrācijas maģistra (MBA) grādu Rīgas Biznesa skolā. Šī vadības apmācību programma ir izstrādāta sadarbībā ar Bufalo Universitāti (ASV) un Otavas Universitāti (Kanāda). Esmu arī absolvējusi Latvijas Medicīnas Akadēmiju un ieguvusi Medicīnas ārsta maģistra grādu.

Mana pieredze:

Sertifikāti:

PCC sertifikats ICF sertifikatsAgnija

Esmu arī brīvprātīgā drosmes trenere MOT programmā “Par stipru jaunatni”, kas ir dzīves prasmju apmācības programma vidusskolēniem. Esmu iedvesmota, ka varu dot savu ieguldījumu spēcīgas jaunatnes attīstībā. MOT pamatvērtības — drosme dzīvot, drosme rūpēties un drosme pateikt nē — dziļi rezonē ar manām vērtībām un attieksmi pret dzīvi.

Mans iedvesmas avots un iekšējais spēks ir mana stiprā ģimene. Esmu pateicīga par savas ģimenes spēcīgajām saknēm, gaišumu, atbalstu un beznosacījumu mīlestību, kas tiek nodota no paaudzes paaudzē.

Mani partneri un domu biedri: